ТИЖДЕНЬ З ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ УКРАЇНИ» – «Захист Батьківщини – обов’язок кожного!»

З метою виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, формування національної свідомості та самосвідомості, відданості служінню Батьківщині, підвищення інтересу до вивчення предмета «Захист України» з 25  по 29 вересня 2023 року в професійно-технічному училищі № 4 м. Полтави  проходив предметний тиждень на тему: «Захист Батьківщини – обов’язок кожного!».   

  В рамках тижня були заплановані та в повному обсязі проведені різноманітні заходи.

Викладач Петренко Вікторія Юріївна зі здобувачами освіти груп 107 та 207 з професії Квітникар Озеленювач виготовили обереги для наших захисників: «Все буде Україна».

Бібліотекар  училища Кулик Тетяна Олексіївна оформила літературну виставку «За українську землю, за державність, за народ». Розповіла учням, про День захисників та захисниць України. Це свято не тільки військових, а усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої країни, день усіх небайдужих, які своєю професійною діяльністю, сумлінною працею, забезпечують Україні захист – економічний, гуманітарний, інформаційний.

Викладач історії України Чайка Оксана Анатоліївна  провела сторичні перерви під час яких учні  дізнались про історичні перемоги українців у боротьбі за здобуття державності, незалежності, територіальної цілісності.

Викладач захисту України Захарченко Лідія Василівна серед здобувачів освіти ІІ курсу навчання провела конкурс навчальних проєктів:  «Здорова молодь – сильна  Україна».

Здобувачі освіти груп 103 та 108 з професій Пекар Кухар та Пекар Кондитер разом із класним керівниками Чайкою Оксаною Анатолівною та Захарченко Лідією Василівною відвідали книжкову виставку «Українці – нація героїв» яку підготували працівники Полтавської обласної універсальної бібліотеки  імені І.П. Котляревського до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва.

Заключним заходом предметного тижня став урок мужності на тему: «Герої рідного краю» до Дня захисників та захисниць, який провела викладач захисту України Захарченко Лідія Василівна для здобувачів освіти І курсу навчання.  Урок проведено з елементами квесту який містив  6 станцій: “Герої рідного краю”, “На захисті Батьківщини”, “Дух козацтва – український дух!”, “Долоньки вітань”, станцію для листування та пісенну, на кожній з яких учні отримали завдання у формі QR-коду або активного посилання на відео та онлайн завдання.

Патріотизм, героїзм нашого народу і сьогодні залишається прикладом для майбутніх поколінь. Окреслюючи перспективи майбутнього, ми повинні вдивлятися у минуле, черпати з нього той безцінний скарб, який не дасть загубити головне, піти в небуття традиціям нашого народу.