ОБЛАСНА ДЕКАДА БІБЛІОТЕК – «Вірю в майбутнє твоє, Україно!»

З  02.10 по 11.10. 2023 року професійно – технічне училище №4 прийняло участь в обласній декаді бібліотек, яка щорічно проводиться серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти області  на початку жовтня. Цього року вона тривала під гаслом: «Вірю в майбутнє твоє, Україно!».

     З метою виховання у здобувачів освіти почуття патріотизму, активної громадянської позиції, відданості у справі зміцнення державності, та з непохитною вірою в перемогу України, бібліотекар училища Кулик Тетяна Олексіївна спланувала ряд заходів, які проводилися на протязі означеного періоду.

      Всі бажаючи мали змогу переглянути постійно діючу тематичну виставку в бібліотеці училища «Патріотам України».

     Дякуючи використанню онлайн-ресурсів, здобувачі освіти змогли побувати у віртуальній подорожі по бібліотеках світу і нашого міста, ознайомитися з презентаціями книжкових виставок, та переглянути відеоматеріали відповідної тематики.

      10 жовтня в гуртожитку училища діяла бібліомайстерня із створення патріотичних саморобок.  Майстер-клас з виготовлення українського оберегу  ляльки-мотанки виявив неабияку творчу фантазію наших молодих майстринь і бажання вберегти наше життя, нашу країну від руйнівних наслідків війни.

     Дякуємо всім учням  і співробітникам училища, які приймали участь у проведенні декади бібліотек і сподіваємось, що наша бібліотека завжди буде джерелом потрібних знань, добрих порад, повчальних розповідей і цікавих новин.