З ДНЕМ ЗНАНЬ!!!

Колектив професійно-технічного училища №4 м.Полтави щиро вітає всіх учасників освітнього процесу із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань та з початком 2023-2024 навчального року!

Дорогі здобувачі освіти, нехай кожен день навчального року приносить вам незабутні враження, нові відкриття та професійні пізнання. Нехай здійсняться мрії та сподівання ваших рідних людей, які хочуть бачити вас успішними, розумними та мудрими, вихованими та сповненими натхненної праці.

Вітаємо і дякуємо колегам, педагогічним працівникам за нелегку, але таку важливу справу. Бажаємо, щоб в очах учнів, яких ви навчаєте, завжди палала іскра професійного зростання і розвитку, аби зерно знань, які ви сієте, проростало добрими вчинками, найвищими результатами і неймовірними злетами.

Шановним батькам та особам, що їх замінюють зичимо терпіння, виваженості та мудрості. Сьогодні ваші діти роблять перші кроки до самостійного життя, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть родину, віддаючи сили та знання на справу відновлення і розбудови України, зміцнення її могутності. Сподіваємось на розуміння і відповідальність кожної родини, на подальшу співпрацю і партнерство всіх учасників освітнього процесу заради досягнення нашої спільної мети — забезпечення якісної освіти, виховання та розвитку наших здобувачів освіти.

Отож, вірте в себе, ставте перед собою максимально амбітні цілі, і ви обов’язково їх досягнете.

Зі святом – з Днем Знань, з новим навчальним роком!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.