Методичний кабінет

МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА №4 М.ПОЛТАВИ

Методичний кабінет – центр навчально-методичної роботи, направленої на організацію освітнього процесу в професійно-технічному училищі №4 м. Полтави. Тут розробляється вся програмно-планувальна документація, ведеться робота щодо впровадження новинок інноваційних технологій в педагогічну практику училища, координується робота щодо видавничої діяльності та створення електронного освітнього ресурсу.

Кольорова гама оформлення кабінету сприяє спокійній атмосфері, навіює творчий настрій та натхненню.

Робоче місце методиста відповідає сучасним вимогам ергономіки, електробезпеки та пожежної безпеки, облаштовано комплектом комп’ютерної техніки (ноутбук, акустичні колонки, принтер, сканер, ксерокс), що забезпечує оперативність виконання поставлених задач.

Біля робочого місця методиста розміщено інформаційні стенди, на яких розміщено оперативну інформацію: розклад дзвінків, назви та шифри професій і спеціальностей тощо.

Стіл для відвідувачів має комфортний дизайн, місця для роботи забезпечено офісними стільцями.

Працювати в кабінеті зручно. Цьому сприяє як багата комплексно-методична база, так і естетика кабінету.

У методичній шафі зберігаються шаблони програмно-плануючої документації, методичні матеріали, каталоги електронних ресурсів. Категорії призначення тек вирізняються за кольором.

У кабінеті є невелика бібліотека, що включає літературу з педагогіки, методики, психології, номери журналу «Профтехосвіта».

Естетичне оформлення кабінету має логічне смислове значення: підібрано дизайн, зміст та розташування стендів. На центральній стіні – стенд «Педагогічний пошук», на якому розміщено оперативну інформацію з методичної роботи, поради методиста з організації педагогічної діяльності. Стенд постійно поновлюється.