ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ З МАТЕМАТИКИ «Всесвіт говорить мовою математики»

З 29 листопада по 03 грудня в училищі проходив тиждень з математики. В рамках програми тижня «Всесвіт говорить мовою математики» здобувачі освіти 1 – 3 курсів навчання разом з викладачем математики Власенко Юлією Володимирівною працювали злагоджено та динамічно.

Впродовж тижня учні училища виконували цікаві завдання з математики: розгадували ребуси, кросворди, розв’язували задачі професійного змісту та створювали презентації на математичну тему.

Математика – галузь невтомного пошуку і важкої до самозабуття праці. У кожному періоді історії математики були свої видатні постаті вчених, в яких були різні долі. Багато визначних математиків стали зразками щирої відданості науці, патріотами свого народу. І серед них наш земляк Остроградський М.В.

Учнями було проведено дослідницьку роботу на тему «Михайло Остроградський – геній визнаний за життя» Найкращі роботи представили:

Іванов В. – 206 група, Криленко А. – 306 група, Ященко В. – 106 група (Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів Електрогазозварник); Євтущенко А. – 202 група, Пилипенку Л. – 102 група (Кухар Пекар), Мохова В. – 308 група (Пекар Кондитер)

«Серед усіх наук, які відкривають шлях до пізнання законів природи, найвеличнішою є математика» – так вважала С. Ковалевська.

А чи існують закони математики без чисел? Як і де виникли перші цифри; які числа вважаються досконалими, а які дружніми; чому число 24 є панівним, 30 – першим числом Джум та числом душі; що означають числа 7; 13; 777, де і ким вперше застосовано нуль, чому число π називають «оточенням» – про це і не тільки мали змогу дізнатися здобувачі освіти під час проведення аукціону ідей «Цікаві факти про математику».

Училищна олімпіада з математики – це свято інтелекту, розуму, креативних ідей і суджень! Учні виконували різнорівневі тестові завдання та писали творчу роботу у вигляді есе!

За результатами журі:

1 місце – Кириленко Андрій – 306 група (Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів Електрогазозварник)

2 місце – Євтушенко Ангеліна – 202 група (Кухар Пекар)

2 місце – Палій Богдан – 206 група (Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів Електрогазозварник)

3 місце – Назаров Євген – 106 група (Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів Електрогазозварник)

ЗНО не за горами! Готуємось вже зараз! Для успішної підготовки учнів 3 курсу до зовнішнього незалежного оцінювання викладачем математики проведено годину-ознайомлення з особливостями ЗНО з математики.

Тиждень математики сприяв розвитку творчих здібностей та пізнавального інтересу учнів, саме інтересу до точних наук, та довів, що сучасні кваліфіковані робітники, знають, люблять та хочуть вивчати математику!

ВІДЕОЗВІТ