З КОЗАКІВ ВІЗЬМЕМО ПРИКЛАД

13 жовтня в професійно-технічному училищі №4 м. Полтави відбулися традиційні козацькі змагання «З козаків візьмемо приклад» для здобувачів освіти, де кожен з них мав змогу продемонструвати свою спритність, кмітливість та ерудицію. Хлопці й дівчата довели, що козацькому роду нема переводу. «Козацькі забави» – це не лише спортивне свято, а й справжнє виховання патріотів нашої Батьківщини!

Викладачі предмета фізичної культури та здоров’я Островський Микола Семенович і Захарченко Лідія Василівна організували для здобувачів освіти різні конкурси на фізичну витривалість та обізнаність з історією українського козацтва.

Учні груп з професії Кухар, Кухар Пекар демонстрували свої практичні вміння у кулінарній майстерності і частували всіх охочих однією з найпопулярніших козацьких страв – смачною та неймовірно ситною кашою.

Ще довго стояв гомін на училищному подвір’ї: нікому не хотілося полишати своїх побратимів. Проведення таких заходів допомагає здобувачам освіти краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть нашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні. Велика дяка і пошана нашим захисникам і захисницям!