ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ ІНТЕРНЕТ

Скільки часу ми проводимо в мережі Інтернет? Чим саме ми там займаємось? Чи змінилося б наше життя і як саме, якби не було Інтернету?

Відповіді на ці питання шукали здобувачі освіти другого курсу під керівництвом викладача предмета «Громадянська освіта» Чайки Оксани та викладача інформатики Власенко Юлії під час бінарного уроку за темою «Інтернет. Цифрова ідентичність». Учні мали змогу більше дізнатися про світ Інтернету, віртуальну реальність та соціальні мережі; проаналізувати небезпеки та розглянути можливість захисту своїх прав і приватності у кіберпросторі. Робота сприяла розвитку як ключових компетентностей: пізнавальної, інформаційної, ціннісно-смислової, загальнокультурної та комунікативної, — так і формуванню предметних компетентностей: просторової, логічної та аналітичної. Кожне теоретичне питання підкріплювалося виконанням цікавих практичних завдань з використанням сервісу Learning Apps та інтерактивної дошки Jamboard. Кожен учень мав змогу проявити себе!

Творчий тандем викладачів разом з поєднанням знань розділу «Світ інформації та мас-медіа» з громадянської освіти і прикладних навичок з інформатики зробили урок насиченим, захоплюючим та ефективним, що зазначили присутні на уроці заступник директора з навчальної роботи Таргоній Валентина Романівна і методист Криворотько Катерина Валентинівна.