ГОДИНА МУЖНОСТІ «Козацькій славі жити у віках»

Напередодні свята Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва, 79 річниці створення Української повстанської армії та християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці в професійно-технічному училищі №4 м. Полтави для здобувачів освіти викладачем професійно-теоретичної підготовки Барило Віктором Юрійовичем та майстром виробничого навчання Павлик Іриною Іванівною проведено годину мужності «Козацькій славі жити у віках».

Година мужності була присвячена всім тим, хто носить почесне звання захисника і захисниці України, уособлює всі етапи розвитку нашого славетного війська, тим, хто вів смертельний двобій із ворогом, брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, був чи є учасником нерівної боротьби на Сході України.

Ведучі, учні 106 групи, з професії Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів Електрогазозварник Лисенко Олександр, Стальмаков Олександр, Марюха Іван і Ященко Владислав провели екскурс в історію свята мужності, сили та відваги, перегорнули сторінки книги українських воїнів.

День захисників і захисниць України має бути не лише святом для всіх свідомих громадян: ми не повинні бути байдужими до минулого рідного краю.

Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Ми дякуємо захисникам і захисницям України, які зараз перебувають у зоні АТО. Зичимо всім міцного козацького здоров’я, миру, невичерпної енергії, віри, незламної волі до перемоги та патріотизму, який допоможе долати будь-які перешкоди!

З Днем українського козацтва! З Днем захисників і захисниць України!!!