ТИЖДЕНЬ З ПРОФЕСІЇ ПЕКАР КУХАР «Немає чудового кухара без чудової команди»

З 29 січня по 02 лютого 2024 року в професійно-технічному училищі №4 м. Полтави пройшов тиждень з професії Пекар Кухар «Немає чудового кухара без чудової команди» під керівництвом майстра виробничого навчання Риндяк Катерини Іванівни.

Впродовж тижня здобувачі освіти 103 групи з професії Пекар Кухар здійснили віртуальну подорож в кулінарію «Пекар – мистецтво!». Майстром виробничого навчання Риндяк Катериною Іванівною було представлено презентацію на тему: «Немає чудового кухара без чудової команди». А ще  здобувачі освіти мали нагоду вивчити секрети випічки «Сіннабони».

Здобувачі освіти виконали онлайн тест «Гарний пекар», в якому продемонстрували свої знання з професії. Разом з майстром виробничого навчання учні здійснили віртуальну подорож до кафе – піцерії «Монтана», де майстри піцерії презентували свій заклад, ознайомилися з історією та специфікою роботи, асортиментом і можливостями кар’єрного зростання. Із задоволенням переглянули онлайн майстер-клас з приготування піци «4 сири», «Гавайська», «М’ясна».

Майстром виробничого навчання організовано флешмоб для учнів групи «Моя улюблена українська випічка». Заходи тижня, були спрямовані на розкриття творчого потенціалу здобувачів освіти, пошуку нового підходу до використання здобутих знань в майбутніх професійній діяльності.