ТИЖДЕНЬ З ПРОФЕСІЇ КУХАР «Опановуємо мистецтво приготування страв»

З 27 листопада по 1 грудня 2023 року в професійно-технічному училищі №4 м.Полтави проходив тиждень професії Кухар «Опановуємо мистецтво приготування страв»  за активної участі  здобувачів освіти груп 102 та 209 під керівництвом майстрів виробничого навчання Катрич Олени Павлівни і Якубенко Тетяни Миколаївни.

Першого дня здобувачами освіти було представлено власні презентації на тему: «Моя майбутня професія».

У вівторок майстер виробничого навчання  Катрич Олена Павлівна запропонувала всім бажаючим учням з професії Кухар взяти участь в майстер-класі з приготування яєць Орсіні.

В середу майстер виробничого навчання  Якубенко Тетяна Миколаївна провела  заняття гуртка технічної творчості «Сучасні технології в приготуванні та подачі страв з додаванням гарбуза».

Всі разом мали змогу відвідати  кафе «Ланч», де здобувачі освіти груп 102 та 209 ознайомилися з  сучасною організацією виробництва, новим обладнанням цехів, організацією роботи кухарів, новими технологіями при  приготуванні страв та їх подачі. А також майстер виробничого навчання Катрич Олена Павлівна поділилася своїми практичними вміннями  з карвінгу для створення прикрас  банкетного столу, при цьому учні із задоволенням створювали свої власні композиції.

В останній день тижня  серед здобувачів освіти 209 і 102 групи з професії Кухар пройшов онлайн конкурс проєктів «Автентична кухня (бабусині страви)», де учні представили страви, які готують в їхніх родинах та характерні для регіону  їх проживання.

Здобувачі освіти, які активно брали участь у проведенні тижня з професії мали змогу відвідати ресторан «Слава», а директор  Руденко Інна Володимирівна ознайомила з сучасними технологіями виробництва і особливостями приготування  страв в ресторані.