ТИЖДЕНЬ З ПРОФЕСІЇ  «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» – «МОЯ ПРОФЕСІЯ ПРЕСТИЖНА І АКТУАЛЬНА»

З 13 по 17 листопада в професійно-технічному училищі №4 м.Полтави проходив тиждень професії Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. В рамках програми тижня «Моя професія престижна і актуальна» учні групи 206 разом з майстром виробничого навчання Сидоренко Володимиром Васильовичем впродовж цих днів працювали досить активно.

В понеділок здобувачами освіти було представлено виставку творчих робіт, які виконувались під час виробничого навчання та в позанавчальний час на засіданнях гуртка технічної творчості.

У вівторок майстер виробничого навчання запропонував учням 206 групи та всім бажаючим взяти участь в майстер-класі «Шиномонтаж колеса автомобіля».

В середу відвідали підприємство «Автоцентр-Полтава», де цікавились конструкцією і принципом дії основних агрегатів і вузлів вантажних автомобілів, організацією та технологією проведення технічного обслуговування і ремонту тягачів  і причіпного складу та сучасними технічними засобами для контролю автотранспорту на лінії.

Про сучасні технології металообробки та майбутнє у машинобудівній сфері поспілкувалися учні в четвер під час «круглого столу» на тему: «Моя професія престижна». Обговорили розвиток підприємств, котрі займаються дизайном, конструюванням, виробництвом, маркетингом та продажем моторизованих засобів транспорту, про питання нових технологій та альтернативних видів пального.

В останній день тижня пограли в інтелектуальну гру «Кмітливі і розумні» та  підвели підсумки роботи впродовж тижня.