ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ З ПРОФЕСІЇ «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

З 15 по 19 листопада в училищі проходив тиждень професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». В рамках програми тижня «Професій 1000 – наша одна» учні груп 206 та ТУ5 разом з майстром виробничого навчання Білобровою Іриною Григорівною впродовж цих днів працювали в режимі онлайн.

В понеділок здобувачам освіти було запропоновано попрацювати з сайтом державної науково-технічної бібліотеки України https://dntb.gov.ua/ і ознайомитися з професійною літературою, книжковими новинками з професії, фаховими періодичними виданнями. На сьогоднішній день ДНТБ України є комплексним бібліотечно-інформаційним, культурно-просвітницьким, науково-методичним та репродукційно-видавничим центром, що сприяє розвитку науково-технічної сфери держави. Потім учні отримали завдання: назвати країни походження марок авто, публікації про які представлені на виставці «Антологія найвідоміших автомобільних марок». Серед авто-іноземців маємо публікації про українські КрАЗ (м. Кременчук).

У вівторок майстер виробничого навчання запропонувала учням 206 групи та всім бажаючим пограти в інтелектуальну гру «Кращий за фахом». Переможцями стали учні Палій Богдан, який посів І місце, Меркуров Максим – ІІ місце, та Гребенюк Вячеслав – ІІІ місце.

В середу у формі онлайн-конференції під керівництвом голови методичної комісії Барила Віктора Юрійовича майстер виробничого навчання провела онлайн-тренінг з практичним показом «Як визначити свої професійні можливості, щоб відповідати вимогам обраної професії».

Про сучасні технології металообробки та майбутнє у машинобудівній сфері поспілкувалися учні в четвер під час онлайн-засідання «круглого столу» на тему: «Майбутнє автомобілебудування». Обговорили розвиток підприємств, котрі займаються дизайном, конструюванням, виробництвом, маркетингом та продажем моторизованих засобів транспорту, про питання нових технологій та альтернативних видів пального.

В останній день тижня ознайомились з сучасними діагностичними технологіями, новинками в обслуговуванні колісних транспортних засобів під час екскурсії на товариство з обмеженою відповідальністю «Рersha Avtokompaniya» та підвели підсумки роботи.