ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

У рамках проведення тижня історії «Стежками Полтавського краю» та з нагоди Дня партизанської слави 22 вересня у професійно-технічному училищі № 4 м. Полтави проведено низку заходів, що мали на меті вшанування пам’яті про відважних дітей Полтавщини, відзначення внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.

Для здобувачів освіти першого курсу годину пам’яті «Відважні діти Полтавщини» проводили заступник директора з навчальної роботи Таргоній Валентина Романівна та викладач історії Чайка Оксана Анатоліївна. Вони розповіли про людей сильних духом і чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.

Учні груп 102 з професії Кухар Пекар та 108 з професії Пекар Кондитер, які протягом вересня були учасниками краєзнавчого дослідження «Наші славетні земляки», працювали з паперовими та електронними джерелами інформації, а також напередодні відвідали Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського, підготували цікаві та змістовні повідомлення про дії наших відважних земляків в тилу у ворога, про мужніх героїв-підпільників з «Нескореної полтавчанки».

Спинилися також на постаті легендарного керівника перших партизанських загонів в Україні, а згодом і Першої Української партизанської дивізії, двічі Герой Радянського Союзу, нашого земляка Сидора Артемовича Ковпака. Юні дослідники історичного краєзнавства розповідали про його героїчний шлях, зачитували уривки з книги П. Вершигори «Люди з чистою совістю», разом з учнями груп 107 з професії Квітникар Озеленювач та 109 з професії Кухар переглядали уривки з фільму «Дума про Ковпака».

Після уроків спілкування було продовжене у бібліотеці закладу освіти під час ознайомлення з виставкою-шанування «Народ пам’ятає, народ славить».

Такі заходи спонукають здобувачів освіти вивчати історію, пишатися своїми великими земляками, любити Батьківщину.