БУЛІНГУ – НІ!

У рамках проведення тижня протидії булінгу Полтавським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в професійно – технічному училищі №4 м. Полтави начальником відділу Василенко Людмилою Миколаївною проведено тематичний захід « Не будь байдужим! Булінгу – ні!» для здобувачів освіти 107 і 108 навчальних груп.

У ході бесіди слухачі були проінформовані щодо невтішної статистики булінгу, ознайомилися з його ознаками та видами, попереджені про наслідки, до яких може привести булінг та яка настає відповідальність згідно законодавства України. Всі присутні працювали над вирішенням ситуацій, в які вони можуть потрапити у звичайному житті, активно пропонували свої варіанти виходу із проблемних конфліктів.

Цькування у підлітковому віці має надзвичайно негативні наслідки в майбутньому, залишаючи психологічні травми на все життя.

У підлітків завжди виникає бажання стати незалежним, спробувати щось нове, побувати в новій, цікавій обстановці. Це природно і, навіть, корисно для дітей – все це частина дорослішання. Але вони можуть ризикувати, особливо коли опиняються поза увагою своїх батьків. Тиск однолітків, нудьга, нестримна енергія, а можливо, й інші фактори, що впливають на поведінку, можуть призвести до невиправданого ризику – і, навіть, коштувати життя.