ТИЖДЕНЬ З ПРОФЕСІЇ Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів – «Професія за покликанням»

У рамках проведення тижня з професії Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів «Професія за покликанням» з 04 по 08 жовтня 2021 року

Майстром виробничого навчання Павлик Іриною Іванівною проведено ряд цікавих та пізнавальних заходів, покликаних підкреслити значення професії в здобувачів освіти, перспективи її розвитку.

Яскравим початком стала виставка – огляд літератури з професії, яка відбулася в бібліотеці училища. Представлено багато інформації про новинки літератури в галузі автомобілебудування, його історію, перспективи розвитку.

В слюсарній майстерні №2 майстром виробничого навчання для учнів 106 групи була надана можливість ознайомитися з тонкощами обпилювання металів.

У вівторок всі охочі слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів були запрошені на інформаційну годину «Моя професія – найкраща!».

В середу здобувачі освіти відвідали СТО «Автотранссервіс» з метою ознайомлення з родзинками професії Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Було переглянуто обладнання автомобілів, пристрої та установки для технічного їх обслуговування й ремонту.

На відверту розмову запросила майстер виробничого навчання Павлик Ірина Іванівна здобувачів освіти 106 групи в четвер «Хто я? Яким я себе бачу через 10 років?»

Тиждень з професії Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів «Професія за покликанням» добіг кінця. Здобувачі освіти приймали активну участь в його проведенні, підведено його підсумки. Ми щиро вдячні всім учасникам, та тим, хто був з нами впродовж спільної роботи.