ФОТОВИСТАВКА до Дня Соборності «Україна – це ми!»

З метою культурно-освітнього розвитку, формування в здобувачів освіти  національної ідентичності, патріотичного виховання, соціальної підтримки талановитої робітничої молоді, сприяння їх самореалізації та творчого розвитку, активного залучення до соціально-вагомої діяльності Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та Комунальним закладом «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради» до 18 січня 2021 року проводиться фотовиставка робіт до Дня Соборності України «Україна – це ми!».

В професійно-технічному училищі №4 м. Полтави серед здобувачів освіти проведено училищний етап фотовиставки, обрано 3 фотороботи переможців, які візьмуть участь в обласному етапі:

  • Риндяк Денис Андрійович учень 208 групи з професії Пекар Кондитер
  • Мангарт Валентина Володимирівна учениця групи ТУ1 з професії Кухар
  • Лангер – Ланковський Станіслав Сергійович учень 208 групи з професії Пекар Кондитер.

Загальна тема надісланих на конкурс робіт: Україна – Соборна та Єдина!

Вітаємо Вас, українці, з цим величним днем! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо ж трепетно зберігати цей безцінний скарб!

Всім бажаємо міцного здоров’я, натхнення та віри у свої сили. Хай Ваша життєва стежина засівається зернами добра та любові. Хай у Ваших домівках панує мир і злагода!

АвторПривітання
Риндяк Денис Андрійович учень 208 групи з професії Пекар Кондитер  Вітаємо Вас, українці, з цим величним днем! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо ж трепетно зберігати цей безцінний скарб! Всім бажаємо міцного здоров’я, натхнення та віри у свої сили. Хай Ваша життєва стежина засівається зернами добра та любові. Хай у Ваших домівках панує мир і злагода!
Мангарт Валентина Володимирівна учениця групи ТУ1 з професії Кухар  Зустріньмо свято Соборності з вірою в щасливе і мирне майбутнє нашої держави. Нехай любов до рідного краю згуртовує нас в ім’я процвітання демократичної і могутньої України. Зі святом, українці!
Лангер – Ланковський Станіслав Сергійович учень 208 групи з професії Пекар КондитерУ нас єдина держава і ми – єдиний народ. Тож прийміть найщиріші привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України!   Велична і свята, моя ти ,Україно! Лише тобі карать нас і судить, Нам берегти тебе, соборну і єдину І нам твою історію творить.