ТИЖДЕНЬ ПРЕДМЕТІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕОРЕТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ З ПРОФЕСІЇ  ПЕКАР КОНДИТЕР «Хліб – джерело життя»

З 25 по 29 березня 2024 року в професійно-технічному училищі №4 м. Полтави викладачем професійно-теоретичної підготовки Первушиною Людмилою Борисівною проведено тиждень предметів професійно-теоретичної підготовки з професії  Пекар Кондитер «Хліб – джерело життя».

   Метою тижня  було підвищення інтересу до обраною професії, її популяризація, важливість опанування професійними компетентностями для майбутньої реалізації в умовах виробництва, навчити здобувачів освіти відчувати, розуміти важливість отриманої професії в розбудові держави.                     

Всі учні були задіяні в  заходах відповідно до плану,  а саме в практичному тренінгу з формування плетених дріжджових виробів в рамках роботи предметного гуртка «Хлібодар», відвідали технологічне кафе «Класичне вафельне тісто та асортимент вафель з різних видів тіста» до Міжнародного Дня вафель,  здійснили захоплюючу віртуальну екскурсію в музей хліба, а також прийняли участь в олімпіаді з предметів професійно-теоретичної підготовки з професії Пекар і показали наступні результати:

  • 1 місце Ванда Анастасія (група 108)
  • 2 місце Шевченко Данило (група 103)
  • 3 місце Мороз Анна (група 108)

   Тиждень пройшов насичений різноманітними заходами та в дружній атмосфері. Бажаємо учням творчих злетів і самореалізації.