ТИЖДЕНЬ З ПРЕДМЕТІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕОРЕТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ «Земля посміхається квітами»

З 11 березня по 15 березня 2024 року у професійно – технічному училищі №4 м. Полтави проходив тиждень з предметів професійно-теоретичної підготовки з професії Квітникар Озеленювач на тему «Земля посміхається квітами». Під керівництвом викладача Кіприч Валентини Миколаївни здобувачі освіти груп 107 та 207 поринули в красу квітів.

Квітникарі озеленювачі мають безпосереднє відношення до краси, оскільки завдяки їх старанній та наполегливій праці ми маємо можливість милуватися прекрасними квітниками, клумбами, газонами, охайно доглянутими деревами та квітучими кущами.

Професія КвітникарОзеленювач дуже затребувана в наші дні. Вона стрімко розвивається, а попит на такі послуги тільки росте. Адже модні тенденції диктують життя не тільки в заміському будинку, а також  доглянутої території в населеному пункті та країни в цілому.

У продовж тижня кожен здобувач освіти зробив свій маленький внесок у справу створення краси. Поринули в презентацію професії, взяли участь у майстер класі «Живцювання рослин», долучилися до інтерактивної гри «Відгадай первоцвіт».

Тиждень пройшов динамічно, цікаво, креативно!