ТИЖДЕНЬ З ПРЕДМЕТІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕОРЕТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ З ПРОФЕСІЇ КУХАР «Наше харчування – наше здоров’я»

З 16 по 20 жовтня 2023 р. в професійно-технічному училищі №4 м.Полтави проходив тиждень з предметів професійно-теоретичної підготовки з професії Кухар «Наше харчування – наше здоров’я»

Впродовж тижня викладач професійно-теоретичної підготовки Олійник Тетяна Василівна провела ряд заходів, в яких активну участь взяли учні першого та другого курсів із зазначеної професії.

 У перший день тижня здобувачі освіти 202 групи Литкін Євген та Бурніс Анастасія представили свою презентацію «Гарний кухар – лікаря вартий!»

В проведеній училищної олімпіаді з професії Кухар прийняли участь 14 учнів, які продемонстрували нахил до вивчення професійно-теоретичної підготовки з професії.

За результатами перемогу здобули:

  • 1 місце – Кузьміна Анастасія – 202 група
  • 2 місце – Литкін Евген – 202 група
  • 3 місце – Вінніченко Владислав – 209 група

На відкритому засіданні гуртка технічної творчості здобувачі освіти 209 групи продемонстрували свої вміння в складанні серветок для сервірування святкового столу.

20 жовтня всі кухарі та кулінари світу святкують своє професійне свято. Наше училище не стали винятком і теж долучилися до святкування. Під керівництвом наставників здобувачами освіти з овочів та фруктів були створені осінні шедеври: букети, каша запечена в гарбузі, пироги напіввідкриті з яблучним повидлом, трав’яні чаї з медовим смаком.

Хочемо побажати майбутнім кухарям та кулінарам з кожним днем удосконалювати свої вміння та навички, щоб кожна нова страва виходила кращою за попередню!