ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ

20 жовтня відбулося засідання методичної комісії природничо-математичного циклу.

Головним питанням засідання методичної комісії став стан впровадження на уроках природничо – математичного циклу передового педагогічного досвіду, зокрема інформаційно – комунікативних, мультимедійних засобів навчання, презентацій, електронних педагогічних засобів.

Викладач математики Власенко Юлія Володимирівна провела аналіз якості знань учнів 1 курсу за освітній рівень базової загальної середньої освіти з математики та вказала на типові помилки учнів при виконанні контрольних робіт.

Викладач математики Шугаєва Тетяна Іванівна вказала, що самоосвіта є важливою індивідуальною формою праці педагога і запропонувала корисні платформи і курси, які допоможуть викладачам вдосконалюватись і всебічно розвиватись.

Викладач фізики і астрономії Криворотько Катерина Валентинівна акцентувала увагу присутніх на окремих аспектах використання віртуальних лабораторій, що дає можливість отримувати реальні умови для виконання експериментальних завдань, порівнювати виміряні дані експерименту із сучасним фізичним експериментом, який проведено на дорогому науково-дослідному обладнанні, і таким чином засвоювати нові інформаційні технології. .

Викладач хімії Горліковська Анастасія Михайлівна ознайомила присутніх з віртуальними інтерактивними дошками Lino it, та Padlet, які є майданчиками для реалізації творчих здібностей викладача при підготовці і під час проведення уроків.