З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Шановні колеги, дорогі учні та батьки!

Учнівський та педагогічний колектив професійно-технічного училища №4 м. Полтави щиро вітає Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань та з початком 2020-2021 навчального року! Нехай він буде яскравим та захоплюючим!

Для першокурсників цей день особливий, урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, але водночас нелегкий час пізнання, час нових звершень і час самостійного життя. І їхнім головним завданням є здобуття омріяної робітничої професії!

Бажаємо усім здобувачам освіти на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, Ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Найщиріші слова подяки — викладачам і майстрам виробничого навчання, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Ваша мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Шановним батькам зичимо терпіння, виваженості та мудрості. Сьогодні ваші діти роблять перші самостійні кроки, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть родину, віддаючи сили та знання на справу розбудови держави, зміцнення її могутності. Тож нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ.

Бажаємо усім міцного здоров’я, невичерпної енергії та оптимізму!

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожний заклад освіти, кожну родину!

Успіхів Вам, дорогі друзі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.