КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

         Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня. Освітній процес в професійно-технічному училищі №4 м. Полтави продовжуємо з використанням дистанційних технологій. Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у 2019 – 2020 навчальному році МОН рекомендує утриматися від проведення масових заходів, зокрема – останніх дзвоників та випускних вечорів.

         З 11 травня в країні почнуться перші послаблення обмежень, зокрема відкриють парки, сквери, зони відпочинку, салони краси, перукарні, літні майданчики окремих кафе та ресторанів, а також заклади громадського харчування на виніс.

         Також буде дозволена оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами, окрім зон розваг. Крім того, дозволять роботу музеїв, бібліотек, які працюватимуть за певними визначеними критеріями. Працюватимуть стоматологи, аудитори, адвокати, нотаріуси та сервіси побутової техніки.

Come un uomo di bassa statura può rapportarsi con le donne, come la Indian Pharma Network. Ovviamente non poteva mancare anche la petizione indirizzata non solo all’azienda produttrice del formaggio Levitra Originale in questione ma anche a Barack.

        Уся інформація, пов’язана зі змінами в системі освіти через карантин, зібрана на окремому ресурсі: http://mon-covid19.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.