Атестація педпрацівників

Керуючись наказом Міністерства освіти і науки України №458 від 26.03.2020 «про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 № 406» у зв’язку з запровадженням режиму надзвичайної ситуації, продовженням карантину на всій території України і на підставі наказу професійно-технічного училища №4 №53-к від 27.03.2020 «про внесення змін до наказу № 142-к від 05.09.2019 «про створення атестаційної комісії та затвердження її складу» та з метою завершення атестаційних процедур, що мають на меті підтвердження раніше присвоєних кваліфікаційних категорій та педагогічних звань, встановлення кваліфікаційних розрядів в професійно-технічному училищі №4 м. Полтави 30 березня відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії в дистанційному режимі з використанням платформи для он-лайн конференцій https://webcom.mobi/viber-platform

До он-лайн конференції були залучені члени атестаційної комісії та педагогічні працівники, які атестуються. Всього 8 чоловік.

Члени атестаційної комісії дистанційно затвердили атестаційні матеріали у відповідності нормативних документів та керувалися інтересами педагогічного працівника, що атестується.

Голова атестаційної комісії, директор училища, ТЕТЯНА САГАЙДАЧНА наголосила на тому, що метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників закладу освіти, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, забезпечення ефективності та якості освітнього процесу.

Атестаційною комісією професійно-технічного училища №4 м. Полтави було ухвалено рішення: порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації про відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «викладач – методист»; встановлення кваліфікаційних розрядів.

Успішно проведена організаційна та методична робота атестаційної комісії училища на протязі між атестаційного періоду забезпечила належний рівень проведення атестації педагогічних працівників відповідно до Типового положення з використанням дистанційних інструментів взаємодії в такий нелегкий період.

Тож, вітаємо педагогічних працівників професійно-технічного училища №4 м. Полтави з проходженням першого рівня атестації!